قیمت سرور خرید سرور قیمت سرور اچ پی قیمت رم سرور قیمت هارد سرور قیمت لپ تاپ قیمت لب تاب قیمت نوت بوک قیمت لپ تاپ ایسوس قیمت لپ تاپ لنوو قیمت لپ تاپ اچ پی قیمت لپ تاپ ایسر قیمت سوئیچ سیسکو قیمت مودم دی لینک قیمت مودم تی پی لینک لپ تاپ قیمت مادربرد قیمت یو پی اس فروش یو پی اس قیمت پرینتر قیمت دوربین مداربسته قیمت پرینترهای اچ پی دوربین مداربسته قیمت گوشی موبایل قیمت پاوربانک قیمت گوشی سامسونگ قیمت هارد اکسترنال قیمت هارد اس اس دی قیمت فلش مموری قیمت باتری لپ تاپ
سفارش تبلیغ
صبابسم الله النور 
هل من ناصر ینصرنى ؟ ... این نداى حضر حسین ( ع ) است که بعد از 1400 سال هنوز هم در عالم تنین انداز است ، آنان که ندا را لبک گفتند رستگار شدند و آنان که به حضرت عشق پشت کردند تا امروز تاریخ منفورترین ، بدنا ترین و ظالمترین مردمند .
 
آرى ، نسل بنى هاشم امتداش امروز رسیده است به نامى که براى اسلام سند است و براى ملت نعمت ، اویى که بیرق اسلام را او دستان بریده  حضرت عباس ( ع ) گرفت و همو انشاالله به دست حضرت صاحبرالأمر ( عج ) ش میدهد .
 
9دى 1388 ، نسل 72 تن و بازماندگان قوم عاشقان ، یک صدا و یک دل و یک زبان رو به سوى کربلا کردند و با اقتدا به جمهورى اسلامى فریاد زدند : لبیک ، لبیک ، لبیک ... یا سدینا و مولانا .
 
بله ، آن حماسه اى که ملت شیرف و غیور ایران اسلامى در یوم الله 9دى آفریدند بیعتى دوباره بود با ولایت ، این مردن امام زمان خویش را شناخته اند و ایمان دارند حضرت آیت الله العظمى سید على حسینى خامنه اى ( حفظه الله ) نائب بر حق امام زمان ( عج ) است و کلامش امر است و امرش مطاع .
 
اما 9دى 1388 ، مردم به خواست و درخواست شخصى یا ارگانى به خیابانها نیامدند و جز براى خوشنودى خدا و نصرت دینش و دفاع از امامش شعار نداند و فریاد نزدند و ترس به دل قوم الجاهلین نینداختند ، آنچه این ملت عزیز از ارادت و بیعت و طاعت خویش مقابل چشمان از حدفه بیرون زده قوم  خوارج واصحابشان به نمایش گذاشتند جز به خواست خدا و براى پیروزى حق بر باطل و نصرت ولایت نبوده است که إن الباطل کان ذحوقا .
 
بر هیچکس پوشیده نیست که یوم الله 9دى 1388 ، حجت مردم را بر اصحاب فتنه و استعمار تمام کرد و خطر قرمزى کشید به حول باورهاى ناب انقلابى و اسلامى مردم به وسعت تاریخ این خاک عزیز .
 
حال اگر اصحاب فتنه و استعمار متنبه شدند که فه بها ، و اگرنه که 9دى تنها گوشه اى از آنچه این مردم در چنته دارند است و آنچه در پى خواهد آمد بسیار مهیب تر و براى آن ها شدیدتر خواهد بود .
 
و العاقبة للمتقین ،،،


 • کلمات کلیدی :
 • بصیرت حسینی»
  89/9/20 10:54 ص

   
  آتشى که عمر بن سعد ( ل ) در سال 61 هجرى به خیمه هاى ابا عبدالله ( ع ) انداخت 1327 سال با جهل و نادانى و نامردى مسلمانان شیعه نما امتداد پیدا کرد تا در عاشوراى 1388 از سر فندک فتنه گران بیرون زد و و باز هم بوى دود و رنگ خاکستر از خیمه گاه سیدالشهداء پیدا بود .
  آنچه نسل به جا مانده از قوم خوارج و فرزندان خلف کوفیان نامسلمان در هتک حرمت حریم مقدس امام حسین ( ع ) کردند اولین جرقه اش وقتى زده شد که همین قوم الظالمین تمثال مبارک بنیان گذار جمهورى اسلامى  ، امام خمینى ( ره ) را پاره و پایمال کردند و اهل بیت او لب از لب وا نکردند ، اما در مقابل این جوانان و مردمى بودند که هیچ قرابتى به جز سله عشق با حضرت امام ( ره ) نداشتند و آسمان را به زمین دوختند در اعتراض به این مصیبت چونان قوم بنى اسد که شهداى کربى را بعد از اینکه خویشان و هم شهریانشان عده اى به اسارت رفتند و بعضى فرار را بر قرار ترجیح دادند اکرام و دفنشان کردند .
  آرى ، آنچه بر سر ما رفت از خود ماست ، اگر رحم و رأفت جمهورى اسلامى و مهر پدرانه و حکمت على منشانه مقام معظم رهبرى ، امام خامنه اى ( حفظه الله ) نبود و اگر مردم ما گوش به فرمان ولیشان نبودند و صبر پیشه نمیکردند به جلال و جبروت خدا قسم که که امروز نه فتنه اى بود که در سست ایمانان رخنه کند و نه فتنه گرى بود که خیمه آتش بزد و خون به دل اهل عشق کند .
  اما امسال سالى دیگرى است ، سال همت مضاعف و کار مضاعف است ، ما حوانانى که طلایه داران نسل سوم این انقلابیم همتمان را مضاعف کرده ایم در دفاع از حریم دین و ولایت و انقلاب و میهن ، دیگر دستى جرأت نمیکند به خیمه گاه عشاق تعرض بلکه حتى نزدیک شود ، زیرا امروز ما به وسعت تمامى ایران عزیز همگى از نسل بنى انقلابیم ، بازمانده بنى هاشمیم و از تبار کربلاییان.
  ما یاد گرفته ایم و ملکه ذهن کرده ایم که اذا ضربتم نضرب ، خط قرمز ما دین است و ولایت ، بیایید تا ببینید ما چه میکنیم و چه در چنطه داریم  ، امروز و مولاى ما على است و ما جملگى عماریم و نمیگذاریم کارمان به آنجا بکشد که مولایمان نداى هل من ناصر سر بدهد .
  بصیرت حسینى جوانان این خاک مقدس امروز تیرى شده است به چشم اصحاب فتنه ، تیر سه شعبه حرمله ( ل ) در روز عاشورا از گلوى على اصغر رضیع ( ع ) کمانه کرد و طى این سالها با عشق و ارادت و بصیرت سیعیان به حق اهل بیت ( ع ) آب دیده شد و امروز حلقون اصحاب استعمار و فتنه را دریده است تا دیگر فریاد گوش خراش و و روح آزارشان فضاى پاک ذهن مردم این خاک عزیز را آلوده نکند .
  امروز دیگر نسل کوفیان در این سرزمین ریشه کن شده است و ما همگى و به وسعت 70 و اندى ملیون همگى از تبار 72 عاشقیم .
   
  *این متن به عنوان بیانیه آغاز به کار جنبش بصیرت حسیتى ( جبهه وبلاگى غدیر ) نیز ثبت شده است .


 • کلمات کلیدی :
 • واقعه کربلا ( طف ) ... لشکر 30هزار نفرى عمر بن سعد ( ل ) مقابل لشکر 72نفر سیدالشهداء ( ع ) ... اشک نه ، خون باید گریست .

  براى دیدن پوستر در اندازه اصلى اینجا کلیک کنید


   - اختصاصى پایگاه خبرى ، مذهبى امید وصال - • کلمات کلیدی :
 • حضرات غربى و رؤساى استعمار ،،،

  میلیاردها دلار در عراق و افغانستان هزینه کردید به بهانه آزادى و مقابله با تروریسم ، مردم بى گناه  و زنان و کودکان را کشتید باز هم به بهانه مبارزه تروریسم ، منابع طبیعى و ملى کشورها را غصب کردید باز هم به بهانه مبارزه تروریسم ، زندان هاى مخفى و مخوف راه انداختید باز هم به بهانه مبارزه تروریسم و الخ ... مگر دنیا چقدر تروریست دارد که با این همه اقدامات شایسته شما هنوز هم دارید بى هیچ چشم داشتى ! با آن مبارزه میکنید آن هم از جنس جوانمردانه !!! .

  خودتان را گول نزنید حضرات ، آتشفشان تروریسم خیلى وقت بود که خاموش شده و سرد بود و به یمن لشکر کشى هاى شما دوباره فعال شد و از دلش القاعده و دزدان دریایى سومالى و هزارن جماعت شرور فوران کرد براى یارى شما در گسترش صلح و آزادى !!! .

  شما صلح و آزادى براى مردم عراق و افغانستان و غیره به ارمغان آوردید که لنگه کفش به سمت بوش کوچک برتاب کردند و از شما با تخم مرغ و گوجه فرنگى و فحش و ناسزا استقبال کردند ، پرچم تان را به آتش کشیدند و از هر ده کلمه که میگویند 9 تایش میشود مرگ بر آمریکا .

  شما به اسم دموکراسى و آزادى بیان ملیاردها دلار از دست رنج مردم آمریکا را میدهید به دست نشانده هایتان که در جا جاى دنیا آشوب و کنند و انقلاب هاى رنگین به راه بیندازند و مع ذلک جواب سلامتان را با لعنکم الله و الموت لأمریکا میدهند ، مردم دنیا واقعا قدرشناس زحمات بى شاعبه شما هستند که وقتى یک مسئول رده زیر صفر دولت شما هم به جایى سفر میکند با شعارهاى استعمار ستیز و تخم مرغ روز و گوجه نوبر به استقبالش میروند .

  شما را به خدا دیگر بیش از این خودتان و مردمتان را گول نزنید و نگویید که آمریما و غرب مدافع دموکراسى و آزادى هستند ، حنایتان دیگر در هیچ جاى دنیا و براى کسى رنگى ندارد ، دستتان براى ملت ها خوب رو شده است و آنهایى که روزگارى لقمه از دهان مردم خویش میگرفتند و در دست شما میگذاشتند امروز برایتان تره هم خور نمیکنند .

  ایران اسلامى اگر در دنیا عزیز است که عزیز ترین است و اگر در رفتار و کردار صادق است که صادق ترین است ، رهبرى چون آیت الله العظمى امام خامنه اى ( حفظه الله )  و رئیس جمهورى همانند دکتر احمدى نژاد ( نصره الله ) دارد که جهانى را مات و مبهوت خویش کرده اند و هر جا که میروند و هر کار که میکنند دعاى خیر مردم بدرقه راهشان و ذخیره آخرتشان است .

  رئیس جمهور عزیز و دولتمردان ما به هر کجاى دنیا که سفر میکنند و به هر کشور که پا میگذارند مردش آنچنان استقبالى از آنها میکنند که شما در کاخ سفید و باکینگهام خوابش را هم نمیتوانید ببنید ، ما اگر به قول شما حامى تروریسم بودیم مردم با پلاکارت هایى که مزین به تصویر مبارک رهبر عزیز و رئیس جمهور محبوب است به استقبال نمیامدند و با پرچم مقدس ایران عزیز بدرقه مان نمیکردند ، شما ببنید با مردم چه کرده اید که نسیبتان از این رفتن و آمدن ها چیزى به جز ناسزا و کاریکاتور سران شما بر در و دیوار نیست .

  شما از آن میسوزید که ملل آزادیخواه جهان از خواب زمستانى بیدار شده اند و ایران عزیز را الگویى والا میبینند در مبارزه با استعمار و استکبار و همت والاى ایرانیان در مقابله با تحریم ها و رسیدن به خودکفایى در تمامى عرصه ها را سر مشق خود قرار داده اند و به اشک تمساح و دلسوزیى هاى خاله خرسه شما اهمیتى نمیدهند .

  من لا یَرحم لا یُرحم ، آنچه شما با صدام ملعون و ابومصعب و غیره از یاران خود کردید روزى دامان ناپاک خودتان را خواهد گرفت ، دیگر براى توبه و بازگشت شما خیلى خیلى دیر شده است و مطمئن باشید که هیچ کس نه ایکنه قبول نکند ، حتى باور هم نخواهد کرد که شمایان روزى بخواهید از ظلم و جور برگردید ، ما خوب میدانیم که توبه گرگ مرگ است .

  و العاقبة للمتقین ،،، • کلمات کلیدی :


 • کلمات کلیدی :
 •    1   2   3   4   5      >
  کلیه ی حقوق این وبلاگ متعلق به نویسندگان آن می باشد
  گروه فناوری اطلاعات آن لاین تکنولوژی